Frozen Silence
Frozen Silence
Frozen Silence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 At Midnight

In jos 
3 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorMesaj
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:30 pm

-Bea cat mai multa cafea... alta idee n-am care sa te tina treaza.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:31 pm

Incep sa rad si spun..
-nu isi mai face efectul...si mergand la un micut radio din bucatarie cautam un program cu muzica..pentru a ma tine treaza...
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:32 pm

O urmaresc pe fata cu privirea, tragand aer in piept. Ma las pe spate, rezemandu-ma cu scaunul de perete
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:34 pm

in timp ce cautam un program.. aripile mele se deschid din senin..
si dau jos din greseala cana mea de cafea..
-Nu din nouuu...spun eu enervandu-ma...nu stiu a cata oara patesc asta...spun eu lasand radioul si lasandu-ma jos sa strang cana sparta si cafeaua...
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:37 pm

Ma ridic de pe scaun si ca sa nu par grosolan o ajut cu cioburile canii.
-Daca vom continua asa, nu vom ramane cu niciuna.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:39 pm

incep sa rad evitand contactul vizual..
-Da trebe sa imi tai aripile..spun eu razand..nu stiu de ce sau deschis singure..spun eu..
-Auuu...vai.. baga... era sa injur..spun eu nervoasa..ma mai taiasem la un deget..
-Deci mai rau se poate il intreb eu stangand inca cioburile in timp ce sangele meu curgea pe mana si picura cate putin pe jos..
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:40 pm

Observand sangele de la deget, ma hotarasc sa numai intervin si de data asta, aruncand restul cioburilor in cosul de gunoi.
-Gata! Acum e mult mai bine....
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:43 pm

ma ridic si arunc ce mai aveam in mana..ma duc la ghiveta si ma spal..insa sangele curgea continuu... imi bag degetul in gura...lingandu-mi sangele.. si totusi nu ma puteam vindeca..
iau un servetel si il tin in mana pentru a opri sangele..
-O sa ajung sa ma tai la toate degetele si sa sparg toate canile..spun eu razand.. asezandu-ma cu servetelul pe masa si stangand de el incercand autovindecarea..care tot nu mergea...
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:44 pm

-Daca nu esti atenta.. eu nu pot sa fac nimic in astfel de situatii..Adica nimic care sa te ajute pe tine
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 7:46 pm

incep sa rad..
-Mereu am fost impiedicata si neatenta...asa sunt eu.. spun cautand un pahar de data asta pentru ami face o cafea...imi era frica sa nu mai sparg o cana..
Sus In jos
Aiden

Aiden


Mesaje : 380
Data de înscriere : 31/07/2010
Localizare : Pe acolo, Pe aici, Pe dincolo..Pe aproape

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyLun Aug 02, 2010 9:21 pm

Ii intind un pahar, zambind:
-Cred ca asta cautai..corect?
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 EmptyMar Aug 03, 2010 1:52 am

incep sa rad si iau paharul din mana lui... ametesc usor..din cauza nesomnului..si cand ridic privirea observ ca era aproape de mine..
foarte aproape...
-Mersi..spun eu zambind..neavand destula energie decat sa ma sprijin pe bufetul bucatariei cu talia ... nu puteam sa ma dau inapoi..
Sus In jos
Continut sponsorizat





At Midnight - Pagina 7 Empty
MesajSubiect: Re: At Midnight   At Midnight - Pagina 7 Empty

Sus In jos
 
At Midnight
Sus 
Pagina 7 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Subiecte similare
-
» Five Minutes to Midnight

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Frozen Silence :: Casa :: Bucatarie-
Mergi direct la: