Frozen Silence
Frozen Silence
Frozen Silence
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Waiting for my prey....

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 6:38 pm

Aveam din nou un job bun , adică urma să iau bani buni după ce terminam. Am lăsat să-mi apară un zâmbet în colţul gurii în timp ce discutam cu recepţionista hotelului pentru a-mi da o cameră.
Am luat liftul urcând la etajul zece , căutând numărul camerei mele , scoţând cheile din buzunar şi descuind uşa , am păşit apoi în încăpere , trântindu-mă pe pat pentru a mă relaxa.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 6:40 pm

vin la hotel cu intentia de a ma caza pentru o saptaman...era un fel de vacanta de relaxare..iau liftul si la etajul 10 pe culoarul unde trebuia sa intru in camera..vad un baiat ca intra in camera nu apuc sa il vad bine..
dar fiind singura in vacanta intentionez sa imi fac prieteni..
intru in camera mea..las hainele si bagajele si dau fuga la usa celui nou cazat..
bat politicos si ast sa mi se deschida..
Sus In jos
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:14 pm

Aveam ochii larg deschişi chiar înainte ca tânăra să bată în uşă , îi auzeam sunetul paşilor răsunând pe hol.M-am relaxat puţin când am auzit bătaia , "amicii" mei ar fi fost mai direcţi dar oricum nu mi-am lăsat garda jos.
Am înjurat printre dinţi căci tocmai mă asezaşem confortabil şi m-am ridicat alene de pe suprafaţa moale a patului , îndreptându-mă spre uşă , am deschis-o în cele din urmă , analizând-o pe fată din cap până în picioare.
-Mdeah...Te pot ajuta cu ceva?
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:18 pm

vazand ca ma ia cu un ton...de plictisit.. las privirea jos..
da fosrte tare...nu puteam nimerii mai rau imi spun in gand..
-Nu...doar ca is in vacanta aici si is singura.. nu prea am cu cine vorbii..spun eu zambind
-Da daca deranjez plec...spun eu dand sa plec evitand contactul vizual..
Sus In jos
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:32 pm

Hm?Asta vrea să fie un motiv sau ce?Cam patetic...îmi spun eu trecându-mi degetele printre firele e păr plictisit.Eh va fi plictisitor până diseară , lui Leon îi plac puştoaicele oricum...am oftat apoi mi-am închis ochii , când i-am redeschis cealaltă personalitate a mea apăru.
-Ah nope nu deranjezi , am replicat în timp ce am apucat-o de sâni.Hm destul de mari , hai că merge , poţi intra, am zâmbit ştrengar apoi m-am dat din faţa uşii pentru a-i face loc.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:37 pm

il simt ca ma prinde de sani..si ii trag o palma usoara peste manini..
-Poti sa imi spui frumos sa intru..spun eu zambind..desi nu eram deranjata de gestul lui..
intru..putin speriata..deoarece se tot schimba ceva la el..
ma descalt policicos si ma asez pe un fotoliu din camera..
Sus In jos
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:48 pm

-Auch!am exclamat închizând unul din ochi , privind-o intens cu celălalt.Haide nu fi violentă , fetelor nu le stă bine aşa.Am închis uşa în urma ei , urmărind-o cu privirea.
M-am aşezat şi eu pe celălalt fotoliu , sprijinindu-mi capul în mâna stângă.
-Şi cum te numeşti , domnişoară?am întrebat oarecum curios şi Lenz insista să nu omit niciodată detaliile.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 7:50 pm

-Ninutza...spun eu zambind.. luand o pozitie de fata cuminte..
-nina..sa nu pronunti prea mult spuun eu razand..
-Dar tu cum te numesti? il intreb eu curioasa...
Sus In jos
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 8:01 pm

-Aham Nina...încântat de cunoştinţă.Well eu mă numesc Leon.Şi câţi ani ai?Ce ocupaţie?am întrebat eu apoi am râs slab Waw se pare că încep să semăn tot mai mult cu Lenz , "omor" oamenii cu întrebări ca să fiu sigur că nu mă omoară ei , m-am întristat oarecum la ultima parte a gândurilor însă mi-am scuturat capul şi am uitat.
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyLun Aug 02, 2010 8:05 pm

il vad putin trist dar facandu-ma ca nu vad ii raspun politicos la intrebari..
-18 ani.. si ocupatie... deocamdata plimbari,prieteni desi nu prea am..spun eu slab...si cam atata... imi pierd timpu mai mereu degeaba..spun eu rzand..
evit sa il intreb aceleasi intrebari ce mi le pusese el mie.. si raman putin pierduta uitandu-ma la el..mai degraba prin el..
mda... eu comunicativa.. trebe sa imi dau 2 pami cand ajung in camera imi spun eu mie... dupa care ma trezeste el brusc..
Sus In jos
Leon

Leon


Mesaje : 13
Data de înscriere : 02/08/2010

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyMar Aug 03, 2010 2:48 am

-Aham , 18 , well sunt mai bătrân că tine cu vreo patru ani. Eh îţi vei găsi şi tu un job până la urmă , ai destul timp. Am început să-mi muşc uşor buzele din lipsă de ocupaţie. M-am ridicat apoi brusc , îndreptându-mă spre birou , luând telefonul şi verificând ora , mai era destul timp. Am îndesat un rucsac sub pat cu piciorul , uitasem de el şi chiar nu voiam să-l vadă nimeni.
M-am întors apoi la fată întrebând:
-Doreşti să bei ceva?
Sus In jos
Ninutza

Ninutza


Mesaje : 220
Data de înscriere : 01/08/2010
Varsta : 32

Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... EmptyMar Aug 03, 2010 2:53 am

incep sa rad.. si raspund privindu-l atent..
-O cafea daca ai..acu am ajung si io aici si lesin daca nu beau o cafea..spun eu razand..
ciudat...il simteam.. putin diferit mereu.. observam ca evita sa se apropie de mine mai mult..si imi las aura slaba de tot astfel ca nu se mai simtea...
il urmaresc cu privirea atent studiindu-l indeaproape..
Sus In jos
Continut sponsorizat





Waiting for my prey.... Empty
MesajSubiect: Re: Waiting for my prey....   Waiting for my prey.... Empty

Sus In jos
 
Waiting for my prey....
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Frozen Silence :: Orasul :: Hotel-
Mergi direct la: